Ja tam Żakowskiego cenię. :) A wywiadzik naprawdę dobry! Czekam na ciąg dalszy. Sven
Ja tam Żakowskiego cenię. :) A wywiadzik naprawdę dobry! Czekam na ciąg dalszy.