UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie mogę uwierzyć w to co się stało mojej bliskiej koleżance. Przeżyłam to strasznie i bardzo się o nią boję. Szczególnie o stan psychiczny. Wszystkim chojrakom i ludziom, którzy wymądrzają się na stronie pisząc 'jaka ona głupia' bardzo współczuję. naprawdę, wielki żal ogarnia człowieka jakie jest polskie społeczeństwo. Trzymajmy za Kasie kciuki i módlmy się żeby to przetrwała, żeby była silna. Wsparcie jest jej bardzo potrzebne !
hellomaja