UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Bastek, wchodzenie na drzewo też niesie jakiś element ryzyka. Gdy chodziłem na basen matka zawsze mi mówiła-a jak się utopisz to ja ci dam! Wszystko jest kwestią jakiejśśdecyzji. Życzę ci byś w swoim życiu podejmował same dobre. To się przydaję nawet za kierownicą.