UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bastek, wchodzenie na drzewo też niesie jakiś element ryzyka. Gdy chodziłem na basen matka zawsze mi mówiła-a jak się utopisz to ja ci dam! Wszystko jest kwestią jakiejśśdecyzji. Życzę ci byś w swoim życiu podejmował same dobre. To się przydaję nawet za kierownicą.


Anuluj