41
05.10.2008

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Elbląska władza tą eksmisją przyznała sie do tego, że te słupki to głupota
(2008.10.06)

info

0  
  0
Jak za komuny, której co prawda sam nie pamiętam za dobrze, ale oglądałem filmy Barei no i słuchałem opowiadań rodziny. Malowanie trawy na zielono wiecznie żywe. No i takie zachowanie doskonale obrazuje, jakie mamy władze. Dobry tekst, podoba mi się. Ironicznie i na poziomie. Gratuluję autorowi. :)
Sven (2008.10.06)

info

0  
  0
Czy Ratusz mógłby zdradzić ile kosztowała operacja wyplenienia słupków i ich ponownego zasadzenia?
podatnik (2008.10.06)

info

0  
  0
Bez urazy, ale może za wysoki byłeś.
== (2008.10.06)

info

0  
  0
bardzo dobry artykuł. niestety patrząc po wypowiedziach nie każdy zrozumiał. ..
(2008.10.06)

info

0  
  0
Szkoda słupku Przy gościu naszego miasta mogłeś poczuć się wielki. Drugiej takiej szansy nie dostaniesz.
zwykła @ (2008.10.06)

info

0  
  0
Brak słow, jak nie macie o vzy mpisać to nie piszce w ogóle!
(2008.10.06)

info

0  
  0
Ej no, ludzie z Portela! Proponuję o założenie rubryki 'satyra'. Teks świetny i idiotyczny zarazem. Przejadł mi się ten typ humoru.
policjant_na_służbie (2008.10.06)

info

0  
  0
.. .bo te słupki to porażka. .. albo są i nikomu nie przeszkadzają albo je usunąć w diabły. .. skoro co jakiś czas trzeba je wykopywać. Jak dla mnie pomysł ze słupkami, kwietnikami to totalna paranoja. .. może jeszcze bramy i ogrodzenia na starym mieście zrobić i bedzie kolejne getto.
ehhhh (2008.10.06)

info

0  
  0
No proszę, staromiejski słupek żyje sobie odrębnym życiem. Tegośmy dozyli - Antek
(2008.10.06)

info

0  
  0