A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Elbląska władza tą eksmisją przyznała sie do tego, że te słupki to głupota
Jak za komuny, której co prawda sam nie pamiętam za dobrze, ale oglądałem filmy Barei no i słuchałem opowiadań rodziny. Malowanie trawy na zielono wiecznie żywe. No i takie zachowanie doskonale obrazuje, jakie mamy władze. Dobry tekst, podoba mi się. Ironicznie i na poziomie. Gratuluję autorowi. :)
Czy Ratusz mógłby zdradzić ile kosztowała operacja wyplenienia słupków i ich ponownego zasadzenia?
Bez urazy, ale może za wysoki byłeś.
bardzo dobry artykuł. niestety patrząc po wypowiedziach nie każdy zrozumiał. ..
Szkoda słupku Przy gościu naszego miasta mogłeś poczuć się wielki. Drugiej takiej szansy nie dostaniesz.
Brak słow, jak nie macie o vzy mpisać to nie piszce w ogóle!
Ej no, ludzie z Portela! Proponuję o założenie rubryki 'satyra'. Teks świetny i idiotyczny zarazem. Przejadł mi się ten typ humoru.
.. .bo te słupki to porażka. .. albo są i nikomu nie przeszkadzają albo je usunąć w diabły. .. skoro co jakiś czas trzeba je wykopywać. Jak dla mnie pomysł ze słupkami, kwietnikami to totalna paranoja. .. może jeszcze bramy i ogrodzenia na starym mieście zrobić i bedzie kolejne getto.
No proszę, staromiejski słupek żyje sobie odrębnym życiem. Tegośmy dozyli - Antek