41
05.10.2008

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Te Rynkowe słupki mają jeszcze swoich licznych braci, np. kilka na Wieżowej, kompletnie walniętych i z przechyłem - tacy zapomnieni bracia --- maciejek
(2008.10.06)

info

0  
  0
qrde, a jednak można to wyplenić - Ndżelika
(2008.10.06)

info

0  
  0
A w którym miejscu zostały usunięte te słupki ? Może ktoś napisać ?
(2008.10.06)

info

0  
  0
Dobry list, bardzo mi się podoba. Ale słupek to tylko rzecz:-(((
karolka24 (2008.10.07)

info

0  
  0
niegodny Prezydenta był ?
(2008.10.07)

info

0  
  0
Ktoś tu mógłby się w głowę słupkiem uderzyć :p
(2008.10.07)

info

0  
  0
Trzeba by sprawdzić czy reszty murzyna pod chodnikiem nie ma.
Prowokato (2008.10.08)

info

0  
  0
Dobry tekst zabawny ja mam inną teorie poprostu słupek ma 140cm. przy nim Prezydent byłby prawie równy.
hekra (2008.10.08)

info

0  
  0
i koszty tych wykopanych i wkopanych ponownie też zostaną kiedyś policzone. ..
(2008.10.08)

info

0  
  0
pikieta pod urzędem miasta anty słupkowa może to pomoże. co wy na to? kto się pisze? do problemu mogło by dołączyć więcej ludzi t. k.
(2008.10.11)

info

0  
  0