A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Te Rynkowe słupki mają jeszcze swoich licznych braci, np. kilka na Wieżowej, kompletnie walniętych i z przechyłem - tacy zapomnieni bracia --- maciejek
qrde, a jednak można to wyplenić - Ndżelika
A w którym miejscu zostały usunięte te słupki ? Może ktoś napisać ?
Dobry list, bardzo mi się podoba. Ale słupek to tylko rzecz:-(((
niegodny Prezydenta był ?
Ktoś tu mógłby się w głowę słupkiem uderzyć :p
Trzeba by sprawdzić czy reszty murzyna pod chodnikiem nie ma.
Dobry tekst zabawny ja mam inną teorie poprostu słupek ma 140cm. przy nim Prezydent byłby prawie równy.
i koszty tych wykopanych i wkopanych ponownie też zostaną kiedyś policzone. ..
pikieta pod urzędem miasta anty słupkowa może to pomoże. co wy na to? kto się pisze? do problemu mogło by dołączyć więcej ludzi t. k.