UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak za komuny, której co prawda sam nie pamiętam za dobrze, ale oglądałem filmy Barei no i słuchałem opowiadań rodziny. Malowanie trawy na zielono wiecznie żywe. No i takie zachowanie doskonale obrazuje, jakie mamy władze. Dobry tekst, podoba mi się. Ironicznie i na poziomie. Gratuluję autorowi. :)
Sven