UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

.. .bo te słupki to porażka. .. albo są i nikomu nie przeszkadzają albo je usunąć w diabły. .. skoro co jakiś czas trzeba je wykopywać. Jak dla mnie pomysł ze słupkami, kwietnikami to totalna paranoja. .. może jeszcze bramy i ogrodzenia na starym mieście zrobić i bedzie kolejne getto.

ehhhh

Anuluj