UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ej no, ludzie z Portela! Proponuję o założenie rubryki 'satyra'. Teks świetny i idiotyczny zarazem. Przejadł mi się ten typ humoru.

policjant_na_służbie

Anuluj