UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ej no, ludzie z Portela! Proponuję o założenie rubryki 'satyra'. Teks świetny i idiotyczny zarazem. Przejadł mi się ten typ humoru.
policjant_na_służbie
Ej no, ludzie z Portela! Proponuję o założenie rubryki 'satyra'. Teks świetny i idiotyczny zarazem. Przejadł mi się ten typ humoru.
policjant_na_służbie