A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A co ten biedny słupek przeszkadzał w spacerze prezydentowi !
chorzy ludzie z was, leczcie się na głowę
To więc zmieńmy nazwę miasta z Elbląg na Słupsk, i będzie już dobrze.
Czy ja dobrze myślę, że autorowi chodziło o to, że Ratusz wstydził się pokazac prezydentowi słupki, których nie wstydzi się serwować nam elblążanom?
bueheh Niewiem czego sie nazarles slupku ale daj troche moze i ja cos napisze; ]
Moze by tak dzien 30 wrzesnia oglosic Dniem Slupka w Elblagu?
Slupek na Prezydenta :D
Te słupki do głupota. Szpetne zapory.
Wokół słupków można zrobić naprawdę wiele pozytywnych rzeczy:
1.doroczne nagrody złote i zardzewiałe słupki za działania w przestrzeni publicznej 2.zawody sportowe - biegi i skoki przez slupki 3.przy słupkach można się z kimś umówić (są doskonałem punktem orientacyjnym dla mieszkańców i turystów - badania fokusowe nie kłamią rozpoznawalnosc słupka elblaskiego to 95 %, dla przykładu tylko 3% ankietowanych trafiłoby na spotkanie na Podzamczu) 4.słupka można się złapać w chwili słabości gdy wychodzi się z jednego z licznych, tanich, klimatycznych lokali Starego Miasta, gdzie zabawa zwykle bywa upojna 5.ostatecznie ze słupkiem można się utożsamiać, słupek może być przedmiotem refleksji poetyckiej (znajomy napisał poemat zainspirowany słupkami, koleżanka rzeżbiarka tak poruszona wertykalnymi rytmami słupków powróciła do tworzenia po wielomiewsięcznym uwiądzie twórczym) - dlaczego zatem pytam pozbawiono Głowę Państwa mozliwżliwości zobaczenia słupka ? Szansa darmowj promocji słupka w mediach przepadła - skandal potrzykroś skandal !!!
Orwell a Ty pisałeś o zwierzątkach. .. .a tu trzeba było o słupkach. .. .