UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
a po co sie wogole przejmowac czyms takim..przeciez i tak nie przemowi sie do rozumu tym wszystkim zwolenniczkom palenia Pottera na stosie jako jedynego slusznego zastosowania tej ksiazki.One i tak wiedza swoje i zaden argument nie trafi.No wiec po co dyskutowac.sory za byki panie web ale polskie czcionki wziely sobie urlop.
kalafior