UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a po co sie wogole przejmowac czyms takim..przeciez i tak nie przemowi sie do rozumu tym wszystkim zwolenniczkom palenia Pottera na stosie jako jedynego slusznego zastosowania tej ksiazki.One i tak wiedza swoje i zaden argument nie trafi.No wiec po co dyskutowac.sory za byki panie web ale polskie czcionki wziely sobie urlop.
kalafior