UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
chodzilem tam od lat.....i jakos nie wiedzialem o kogo chodzi..;/;/ cholera teraz wiem ze to ten skuczysyn!!!!! pozdro dla wszystkich ktrzy oberwali bez powodu od typa;/:(
M_P
chodzilem tam od lat.....i jakos nie wiedzialem o kogo chodzi..;/;/ cholera teraz wiem ze to ten skuczysyn!!!!! pozdro dla wszystkich ktrzy oberwali bez powodu od typa;/:(
M_P