UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

chodzilem tam od lat.....i jakos nie wiedzialem o kogo chodzi..;/;/ cholera teraz wiem ze to ten skuczysyn!!!!! pozdro dla wszystkich ktrzy oberwali bez powodu od typa;/:(

M_P

Anuluj