UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
pewnie zamknac i zniszczyc wszystkie lokale i wszystkich niepatrzac na konsekwencje na opinie, bo wazne jest by jeden czy paru bylych pracownikow i konkurencja kogos oszkalowało ale zycie
f
pewnie zamknac i zniszczyc wszystkie lokale i wszystkich niepatrzac na konsekwencje na opinie, bo wazne jest by jeden czy paru bylych pracownikow i konkurencja kogos oszkalowało ale zycie
f