UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

pewnie zamknac i zniszczyc wszystkie lokale i wszystkich niepatrzac na konsekwencje na opinie, bo wazne jest by jeden czy paru bylych pracownikow i konkurencja kogos oszkalowało ale zycie

f

Anuluj