UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Myśle, że ten cały Bowling powinni zamknąć...Nie dość, że to największa dziura w Elblągu pełna tępych blondynek i naćpanych karków to jeszcze takie zadymy tam są....bezsensu. Niektórzy piszą o tej dyskotece tak jakby to była naprawde dobra dyskoteka a w rzeczywistości to jedno wielkie shit, ale faktem jest,że w tym mieście nie ma gdzie iść sie bawić. Ja osobiście byłam w tym Bowlingu pare razy i uważam, że trzeba być naprawde napitym żeby tam pójść...jest tam ciasno, biegają tam szalone 15-latki pod nogami, zero kultury, zero szacunku poprostu wieś..każdy szanujący się lokal nie dopuściłby żeby istniały tam takie sytuacje. A co do pobicia tego chłopaczka to brak słów...wywieżć gdzieś tego typa do lasu i pobić go tak samo oko za oko jak to się mówi! Prawda jest taka, że ochroniarze nie powinni sami rozwiązywać takich problemów tylko zadzwonić po policje ale o czym my tu gadamy skoro szef tego lokalu ma w policji znajomości...Pomyśleć jak czuje się teraz rodzina tego pobitego chłopaka to okropne. Osobiście nie mam nic do tego lokalu bo ja jeżdze do miejsc gdzie nie boje się że mnie ktoś pobije, miejsc z klasą a nie byle dziur..heh co wiecej napisać..szkoda tego chłopaka a tego drugiego tak samo pobić to moje zdanie.
sandra 20