UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Siedzi ten bandzior i oby jak najdłużej. Teraz może nawalać swoich współwięźniów - do woli ! Zaraz się menelsko wytatuuje i zrobi sobie parę sznytów i będzie GOŚĆ na miarę pierdla w którym siedzi !!!!

opluć gnoj...a !