UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie deklarowałem pomocy ale przekazanie prokuraturze danych o ustawieniu naborów - to sprawa interesu wymiaru sprawiedliwości a nie moje prywatne podwórko. Ja mogę sobie natomiast pozwolić na złożenie zawiadomienia w tej sprawie. W sumie sam wpis Beki powinien być okazją do podjęcia czynności sprawdzających i po to jest forum publiczne by o takich sytuacjach alarmować anonimowo. To nie Beka zostaje z problemem - to problem Elbląga i Polski jako kraju. Może Beka się wystraszył - nie oceniaj go aż tak źle. Tyle że zakładanie że obiektywnie istniejący mechanizm psychologiczny ma coś wspólnego z moralnością jest nierozsądny. Ale co kto lubi....
MariuszLewandowski-Fc