UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Beka - Pan Mariusz ma rację a potraktowanie pomocy ze strony Pana Mariusz potraktował Pan dość obscenicznie a nawet obraźliwie. Po co więc Pan się żali i do kogo na forum publicznym? Nierozsądne oraz nielogiczne ale z tym problemem zostanie Pan nadal sam ze sobą i nic poza tym.


Anuluj