UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Beka - Pan Mariusz ma rację a potraktowanie pomocy ze strony Pana Mariusz potraktował Pan dość obscenicznie a nawet obraźliwie. Po co więc Pan się żali i do kogo na forum publicznym? Nierozsądne oraz nielogiczne ale z tym problemem zostanie Pan nadal sam ze sobą i nic poza tym.