UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@KapitanSzyderca - Ta odłożone - miejskie spółki one tylko potrafią brać, czy słyszał ktoś by EPEC przez ostatnie trzydzieści lat obniżył ceny ciepła? - nie... I nie usłyszy, bo oni tylko gadają, że obnižą, one mają tak odłożone jak Twoja Olimpia, niby grają I niby im płacą, tylko jak co do czego to kasy nima. Bo kasę robią I lody kręcą nie ci co grają, ale ci co im mówią kiedy mają grać, Kim mają grać I czy w ogóle grać by wygrać. Kasa nie lubi skutecznych działań by zrobić natychmiast retencję, albo wygrać mecz, bo ona się później nie zgadza. Kasa w przeciwieństwie do wody płynie w odwrotnym kierunku... z dołu do góry, dlatego tam na dole zawsze jej brakuje... a u góry - tam sami swoi ona tam jest i drenaż tam nie jest potrzebny.
Kpw..