UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A może by tak się za kanalizację miasta Elbląg się wzięli, bo 1/4 miasta nadal do szamb odprowadza. Niby chcą mieć cywilizowane miasto a tutaj trzeci świat się kłania.
A może by tak się za kanalizację miasta Elbląg się wzięli, bo 1/4 miasta nadal do szamb odprowadza. Niby chcą mieć cywilizowane miasto a tutaj trzeci świat się kłania.