UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A może by tak się za kanalizację miasta Elbląg się wzięli, bo 1/4 miasta nadal do szamb odprowadza. Niby chcą mieć cywilizowane miasto a tutaj trzeci świat się kłania.


Anuluj