UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak to jest że tak znienawidzony przez Elblążan za swoje partackie działanie ZKM trzyma się dobrze a prezydent zamiast ich rozliczyć (obietnice przedwyborcze) z nimi się układa ?
Jak to jest że tak znienawidzony przez Elblążan za swoje partackie działanie ZKM trzyma się dobrze a prezydent zamiast ich rozliczyć (obietnice przedwyborcze) z nimi się układa ?