UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak to jest że tak znienawidzony przez Elblążan za swoje partackie działanie ZKM trzyma się dobrze a prezydent zamiast ich rozliczyć (obietnice przedwyborcze) z nimi się układa ?


Anuluj