UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W którym roku miało być na polskich drogach milion Izer? To mówił Mateo i to nie było za czasów obecnej władzy, nie trzeba do tego podpowiedzi z Republiki. Dobrze, że pałac prezydencki wykorzystuje polskie samochody.