Wybrany wątek opinii
przywrócić linię 9.przywrócić linię 9.przywrócić linię 9.przywrócić linię 9.przywrócić linię 9.przywrócić linię 9.przywrócić linię 9.przywrócić linię 9.przywrócić linię 9.przywrócić linię 9.przywrócić linię 9.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
@Zgroza - Przecież linia nr 9 jeździła 80% pusta. Tylko rano jak paniusie do ZUS-u dojechały to potem autobusy z Arivy którą tą linię obsługiwały nawet SOR-em 12,5 metra, (jakby co nr boczny 602) autobus był pusty. Autobusy linii nr 9 jeździły prawie do godziny 24:00 a ostatnie kursy gdzieś od godz: 20:00 woziły powietrze.
Do moderacji
Odpowiedz
0
1