78
23.03.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Dalsze utrzymywanie władz miejskich ze skompromitowanej partii KO jest kompletnie bezzasadne i wysoce szkodliwe dla Elbląga. Dlatego właśnie należy skorzystać z przywileju demokracji i odwołać te nieudolne władze miejskie. Czas działa tylko na niekorzyść Elblążan.
Czas na wiosenne porządki (2026.03.24)

info

2  
  1
Chodnik jest przy bloku, a wzdłuż ulicy parkują samochody ponieważ jest to parking proszę sprawdzać znaki.
elka (2026.03.24)
NE5506F, nie to na Mercedesie taka reklama jest.
(2026.03.24)
#stalinowskacenzuranaPOrtelu
Jeasemine Jefferson (2026.03.24)

info

2  
  1
@:* - Rzeczywiście jest to przejście feralne. Kilka lat temu zginęła na tym przejściu moja sąsiadka.
Ewa.M. (2026.03.24)
@zniesmaczony dziadek stefek - Dalej bredzisz. Potrącił na pasach. Pojęcie pasów Ciebie przerosło ale pompuj się dalej.
(2026.03.24)
@zniesmaczony dziadek stefek - Chłopcy to u szewca gwiździe prostują. Szczujesz nie na temat. A czytanie ze zrozumieniem się kłania w pas. Bo na pasach.
(2026.03.24)
@zniesmaczony dziadek stefek - A co twój podpis znaczy? Zmyślony na poczekaniu. Nudzi się to leć do Biedronki. Masło było po złotówkę.
(2026.03.24)
A może wprowadzić zasadę, uczoną dawno temu w przedszkolach - przed wejściem na ulicę - spójrz w lewo, spójrz w prawo, i jeszcze raz w lewo - jak nic nie jedzie - możesz wejść. I ekologicznie by było - i bezpiecznie.
swiesiek (2026.03.24)
A wystarczą odpowiednie spowalniacze jak np. w Gronowie Górnym !
otCo (2026.03.24)

info

1  
  2