A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Dalsze utrzymywanie władz miejskich ze skompromitowanej partii KO jest kompletnie bezzasadne i wysoce szkodliwe dla Elbląga. Dlatego właśnie należy skorzystać z przywileju demokracji i odwołać te nieudolne władze miejskie. Czas działa tylko na niekorzyść Elblążan.
Chodnik jest przy bloku, a wzdłuż ulicy parkują samochody ponieważ jest to parking proszę sprawdzać znaki.
NE5506F, nie to na Mercedesie taka reklama jest.
#stalinowskacenzuranaPOrtelu
@:* - Rzeczywiście jest to przejście feralne. Kilka lat temu zginęła na tym przejściu moja sąsiadka.
@zniesmaczony dziadek stefek - Dalej bredzisz. Potrącił na pasach. Pojęcie pasów Ciebie przerosło ale pompuj się dalej.
@zniesmaczony dziadek stefek - Chłopcy to u szewca gwiździe prostują. Szczujesz nie na temat. A czytanie ze zrozumieniem się kłania w pas. Bo na pasach.
@zniesmaczony dziadek stefek - A co twój podpis znaczy? Zmyślony na poczekaniu. Nudzi się to leć do Biedronki. Masło było po złotówkę.
A może wprowadzić zasadę, uczoną dawno temu w przedszkolach - przed wejściem na ulicę - spójrz w lewo, spójrz w prawo, i jeszcze raz w lewo - jak nic nie jedzie - możesz wejść. I ekologicznie by było - i bezpiecznie.
A wystarczą odpowiednie spowalniacze jak np. w Gronowie Górnym !