A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@bładzący dziadek stefek - I dalej błądzisz, piszesz obatelu bzdury wychowany i przyzwyczajony do dawnego ustroju. Podpiszę się tak jak ty, będę mniej anonimowa niż ty. Nie jestem żadna dla ciebie droga, ale ty tego nie pojmiesz. Anna Maria, zmartwiona królowa Polski, mogę wiele takich podpisów stworzyć, już jestem stefku nieanonimowa?
To nie cfaniak... to Patryk
A moim zdaniem wejście na przejście powinno być zabronione z telefonem i w słuchawkach. a rower powinien być przeprowadzany a nie wjeżdża niespodziewanie na przejście, również hulajnoga. Pieszy powinien też uważać przed wejściem na przejście.
I tak robią debile myśli że ma pierwszeństwo to nie patrzył i wlazo prosto pod auto więcej takich sytuacji to może pomyśleć że nie są mocniejsze od auta
Genialne! Niech piesi latają!
Udi się albo nie udi.
A już kiedyś pisałam - kiedy w końcu skończą się wyścigi na Odrodzenia - musiało dojść aż do wypadki - Policjo dziękujemy Ci za swoją podejście.
@Czytam lecz nie widziałem - PIStel? Tyle błędów robią ale to totalnie protuskowy.....
Tak zamazali tablice rejestracyjne Audi, że widać je w odbiciu na Mercedesie... brawo wy!
Mówię wam!!! Akurat na tym przejściu przy ul. Al. Odrodzenia dojdzie kiedyś naprawdę do tragedii : ) Nie cierpię tego przejścia jako pieszy i jako kierowca : (