UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@:* - Rzeczywiście jest to przejście feralne. Kilka lat temu zginęła na tym przejściu moja sąsiadka.
Ewa.M.
@:* - Rzeczywiście jest to przejście feralne. Kilka lat temu zginęła na tym przejściu moja sąsiadka.
Ewa.M.