UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dalsze utrzymywanie władz miejskich ze skompromitowanej partii KO jest kompletnie bezzasadne i wysoce szkodliwe dla Elbląga. Dlatego właśnie należy skorzystać z przywileju demokracji i odwołać te nieudolne władze miejskie. Czas działa tylko na niekorzyść Elblążan.

Czas na wiosenne porządki

Anuluj