UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Dalsze utrzymywanie władz miejskich ze skompromitowanej partii KO jest kompletnie bezzasadne i wysoce szkodliwe dla Elbląga. Dlatego właśnie należy skorzystać z przywileju demokracji i odwołać te nieudolne władze miejskie. Czas działa tylko na niekorzyść Elblążan.
Czas na wiosenne porządki