UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dalsze utrzymywanie władz miejskich ze skompromitowanej partii KO jest kompletnie bezzasadne i wysoce szkodliwe dla Elbląga. Dlatego właśnie należy skorzystać z przywileju demokracji i odwołać te nieudolne władze miejskie. Czas działa tylko na niekorzyść Elblążan.

Czas na wiosenne porządki