78
23.03.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Proszę osoby poszkodowane w wypadku lub rodzinę o kontakt - przekażę przydatne informacje tel.783 - 903 - 941
DOMINIK KEDZ (2026.03.24)

info

1  
  3
Wiesz, jak bezpieczeństwo pieszych by wzrosło? Gdyby oni musieli ustąpić pierwszeństwa.
Kierowca bombowca89 (2026.03.24)
a jak iwyrok otrzymal pan ktory uderzyl w starsza panią na teatralnej ktora zrobila salto w powietrzu ?
(2026.03.24)

info

1  
  0
W tym miejscu powinno być przejście z sygnalizacją swietlną uruchamianą przez pieszego. Przejście niebezpieczne. Przed nim podjazd na wzniesienie oraz na wprost oslepiajace kierowcę zachodzące słońce.
Do zmiany (2026.03.24)

info

0  
  0
@pozdr. - "A moim zdaniem wejście na przejście powinno być zabronione z telefonem i w słuchawkach. a rower powinien być przeprowadzany a nie wjeżdża niespodziewanie na przejście, również hulajnoga. Pieszy powinien też uważać przed wejściem na przejście. " A moim zdaniem, to kierowca ma nie parkować na chodnicha, trawnikach, uważać przed przejściami, nie jździć po chodnikach. RObisz to, czy tylko w jedną stronę działa twoje prawo, prawo Kalego?
(2026.03.24)
Proszę osoby poszkodowane w wypadku lub ich rodziny o kontakt, przekażę przydatne informacje, Dominik tel.783 903 941
Dominikff (2026.03.24)

info

0  
  1
Tak naprawdę to każdego kierowcę może spotkać oczywiście współczuję pieszym ale przepisy odnośnie pieszych odkąd je zmieniono to więcej pieszych ginie, na logikę kto się zatrzyma szybciej pieszych czy kierowca?Żadne dożywotnie zabranie prawka tego nie zmieni
irek2008 (2026.03.24)

info

0  
  2
Pieszy też ma swoje obowiązki na przejściu a nie wleźć jak święta krowa albo ryj w telefonie
(2026.03.25)

info

2  
  2