34
16.03.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
super chleb był w tej piekarni do kupienia o 3 nad ranem.
(2026.03.16)

info

9  
  0
Polska cwaniacka się sypie, to dobrze
(2026.03.16)
Ale kogo w Ratuszu to obchodzi ?
(2026.03.16)

info

1  
  2
A coś się tak niego uczepił??? Widać nie lubisz ty go... Daj mu szansę bo jeszcze chłop dobrze nie został prezydentem a ten od razu budek się zawalił bo taki czy inny został prezydentem.
(2026.03.16)
PiS, czyli Andrzej Śliwka podniósłby nasze miasto z kolan, niestety elblàska tĺuscza dalej woli bylejakość I wybiera " swoich". Elbląg już dawno umarĺ, a wy dalej klaszczcie swoim- destruktorom I cwaniakom.
Truso (2026.03.16)
@taka_prawda - elegancki plan- polać mu! Zamiast wciskać nowe budynki w centrum czy okolicach Legionów może w tamtą stronę?
(2026.03.17)
@Truso - Przecież ten owoc wiecznie klęczy
Jamaleg (2026.03.17)
A co ze spalonym pustostanem na komeńskiego
(2026.03.17)

info

0  
  0
komunałka sypie się w całym mieście, miasto brudne po zimie, takie tumany kurzu i piachu że tramwaju nie widać na Grunwaldzkiej. Ale najważniejsze że była kasa na zorganizowanie dla gawiedzi w sobotę Ibizy na starówce.
(2026.03.17)
Miasto widmo znika!!!
(2026.03.17)