A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
super chleb był w tej piekarni do kupienia o 3 nad ranem.
Polska cwaniacka się sypie, to dobrze
Ale kogo w Ratuszu to obchodzi ?
A coś się tak niego uczepił??? Widać nie lubisz ty go... Daj mu szansę bo jeszcze chłop dobrze nie został prezydentem a ten od razu budek się zawalił bo taki czy inny został prezydentem.
PiS, czyli Andrzej Śliwka podniósłby nasze miasto z kolan, niestety elblàska tĺuscza dalej woli bylejakość I wybiera " swoich". Elbląg już dawno umarĺ, a wy dalej klaszczcie swoim- destruktorom I cwaniakom.
@taka_prawda - elegancki plan- polać mu! Zamiast wciskać nowe budynki w centrum czy okolicach Legionów może w tamtą stronę?
@Truso - Przecież ten owoc wiecznie klęczy
A co ze spalonym pustostanem na komeńskiego
komunałka sypie się w całym mieście, miasto brudne po zimie, takie tumany kurzu i piachu że tramwaju nie widać na Grunwaldzkiej. Ale najważniejsze że była kasa na zorganizowanie dla gawiedzi w sobotę Ibizy na starówce.
Miasto widmo znika!!!