UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
PiS, czyli Andrzej Śliwka podniósłby nasze miasto z kolan, niestety elblàska tĺuscza dalej woli bylejakość I wybiera " swoich". Elbląg już dawno umarĺ, a wy dalej klaszczcie swoim- destruktorom I cwaniakom.
Truso