UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

PiS, czyli Andrzej Śliwka podniósłby nasze miasto z kolan, niestety elblàska tĺuscza dalej woli bylejakość I wybiera " swoich". Elbląg już dawno umarĺ, a wy dalej klaszczcie swoim- destruktorom I cwaniakom.

Truso

Anuluj