34
16.03.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Wszystkie budynki jak ten powinny zostać natychmiast wyburzone, a zamiast tego wybudowane nowe mieszkania w blokach komunalne i socjalne dla zwykłych ludzi. Wynajem mieszkania 3 pokojowego to z wszystkim opłatami mniej więcej 3 tysiące złotych, a większość pracodawców płaci tylko najniższą krajową. Jak młode małżeństwa mają decydować się na założenie rodziny, bądź zostanie w Elblągu skoro samorząd nie potrafi zapewnić potrzebującym dachu nad głową z standardami obowiązującymi w XXI wieku? Budynek zostanie, ale co z tego jeśli w nim będzie dorastać kolejne pokolenie gangusow i przyszłych kryminalistów? Pokażmy tym ludziom, że da się żyć normalnie, a będziemy mieli zdrowe i silne społeczeństwo. Oczywiście elitka się obrazi, że chcę rozdawać mieszkania, bo sami są niewolnikami mikrokawalerki w kredycie na 30 lat z wielokrotnymi odsetkami i stopami procentowymi. Banki, Flipperzy jeszcze długo się najedzą z naszych pieniędzy...
Racj (2026.03.17)

info

0  
  0
Polacy ciężko pracują (na tle Europy bynajmniej), a kraj jest wciąż źle zarządzany przez jakieś pseudo-elity i inne resortowe dzieci :( szkoda tego potencjału.
WolneMedia.pl (2026.03.18)

info

1  
  0
Sposób na Elbląga w wykonaniu członków i towarzyszy z KO, PSL, Lewica? Doprowadzić do ruiny a później rozebrać lub sprzedać. Prawda towarzyszu ćwierk? Prawda towarzyszu noszowy? Prawda Januszu?
Jawamwojtaniewybierałem (2026.03.18)

info

0  
  0
kkkkjki njii
(2026.03.21)