UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

komunałka sypie się w całym mieście, miasto brudne po zimie, takie tumany kurzu i piachu że tramwaju nie widać na Grunwaldzkiej. Ale najważniejsze że była kasa na zorganizowanie dla gawiedzi w sobotę Ibizy na starówce.


Anuluj