Wybrany wątek opinii

komunałka sypie się w całym mieście, miasto brudne po zimie, takie tumany kurzu i piachu że tramwaju nie widać na Grunwaldzkiej. Ale najważniejsze że była kasa na zorganizowanie dla gawiedzi w sobotę Ibizy na starówce.
(2026.03.17)
Miasto widmo znika!!!
(2026.03.17)
Powrót do komentarzy