UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

PiS, czyli Andrzej Śliwka podniósłby nasze miasto z kolan, niestety elblàska tĺuscza dalej woli bylejakość I wybiera " swoich". Elbląg już dawno umarĺ, a wy dalej klaszczcie swoim- destruktorom I cwaniakom.

Truso