A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Postawcie tam nissana moze do tego sie nadaje
Jak piekarczyk może być listonoszem? W ogóle jak piekarczyk może być każdym? Kompletna bzdura i głupota. Najpierw wymyślą coś nikomu niepotrzebnego i kosztownego a później nagradzają obrońcę figurki. Nie było piekarczyków i nikt ich nie kradł. Jest jeden przy bramie targowej piekarczyk i wystarczy. Dla fanów minionej epoki może być piekarczyk, milicjant.
@7.11 - Nie! Ciemno było.
podzielam opinię
Czyżby łysy na wolności i owcę wypasa? Oni kradną wszystko....
Jeszcze mało Piekarczyka ? Ile tej kasy z budżetu idzie do kolegi producenta ?
"Bieda, do tego zmusza" - CO? Złodziejska natura wielu rodaków nakazuje, nie bieda.
"Ile tej kasy z budżetu idzie do kolegi producenta" - a powinna cała kasa iść w ręce pisowców, bo im się po prostu należą te pieniądze.
@Jawamwójtaniewybierałem - bo ta wladza popuscila zlodziejstwu, zeby zdobyc ich glos, reka w reke, a teraz wielkie halo o pare kilo zlomu dla promocji miasta emerytow