31
11.03.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Przykład idzie z góry
Spisiony elblong (2026.03.12)

info

2  
  5
Postawcie tam nissana moze do tego sie nadaje
(2026.03.12)
Jak piekarczyk może być listonoszem? W ogóle jak piekarczyk może być każdym? Kompletna bzdura i głupota. Najpierw wymyślą coś nikomu niepotrzebnego i kosztownego a później nagradzają obrońcę figurki. Nie było piekarczyków i nikt ich nie kradł. Jest jeden przy bramie targowej piekarczyk i wystarczy. Dla fanów minionej epoki może być piekarczyk, milicjant.
(2026.03.12)

info

4  
  0
@7.11 - Nie! Ciemno było.
(2026.03.12)
podzielam opinię
(2026.03.12)
Czyżby łysy na wolności i owcę wypasa? Oni kradną wszystko....
(2026.03.12)

info

1  
  0
Jeszcze mało Piekarczyka ? Ile tej kasy z budżetu idzie do kolegi producenta ?
(2026.03.13)
"Bieda, do tego zmusza" - CO? Złodziejska natura wielu rodaków nakazuje, nie bieda.
(2026.03.13)
"Ile tej kasy z budżetu idzie do kolegi producenta" - a powinna cała kasa iść w ręce pisowców, bo im się po prostu należą te pieniądze.
(2026.03.13)
@Jawamwójtaniewybierałem - bo ta wladza popuscila zlodziejstwu, zeby zdobyc ich glos, reka w reke, a teraz wielkie halo o pare kilo zlomu dla promocji miasta emerytow
(2026.03.13)