Wybrany wątek opinii

Bieda, do tego zmusza. Miasto wydaje na nagrody, ludziom brak na zasiłki no to macie!
(2026.03.11)
Dla okupu go porwali
(2026.03.11)
Niech "ludzie" idą do pracy, a nie całe życie okradają pracujących.
(2026.03.11)
"Bieda, do tego zmusza" - CO? Złodziejska natura wielu rodaków nakazuje, nie bieda.
(2026.03.13)
Powrót do komentarzy