Wybrany wątek opinii
Bieda, do tego zmusza. Miasto wydaje na nagrody, ludziom brak na zasiłki no to macie!
Do moderacji
Odpowiedz
10
33
Dla okupu go porwali
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
Niech "ludzie" idą do pracy, a nie całe życie okradają pracujących.
Do moderacji
Odpowiedz
11
0
"Bieda, do tego zmusza" - CO? Złodziejska natura wielu rodaków nakazuje, nie bieda.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0