UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jak piekarczyk może być listonoszem? W ogóle jak piekarczyk może być każdym? Kompletna bzdura i głupota. Najpierw wymyślą coś nikomu niepotrzebnego i kosztownego a później nagradzają obrońcę figurki. Nie było piekarczyków i nikt ich nie kradł. Jest jeden przy bramie targowej piekarczyk i wystarczy. Dla fanów minionej epoki może być piekarczyk, milicjant.