UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak piekarczyk może być listonoszem? W ogóle jak piekarczyk może być każdym? Kompletna bzdura i głupota. Najpierw wymyślą coś nikomu niepotrzebnego i kosztownego a później nagradzają obrońcę figurki. Nie było piekarczyków i nikt ich nie kradł. Jest jeden przy bramie targowej piekarczyk i wystarczy. Dla fanów minionej epoki może być piekarczyk, milicjant.