Wybrany wątek opinii

Jeszcze mało Piekarczyka ? Ile tej kasy z budżetu idzie do kolegi producenta ?
(2026.03.13)
"Ile tej kasy z budżetu idzie do kolegi producenta" - a powinna cała kasa iść w ręce pisowców, bo im się po prostu należą te pieniądze.
(2026.03.13)
Powrót do komentarzy