A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Obecne wladze miejskie jedyne czym moga sie pochwalic to te mini pierarczyki i pojemniki na nakretki z butelek. Nic pozytecznego poza tym nie robia. Miasto w totalnej zapasci i ruinie a mialy tu przyplynac miliony euro z KPO. Mija 3 lata i gdzie sa te pieniadze?
@Jawamwójtaniewybierałem - w szkole przy kc pis nie uczyli towarzysza ortografii?
Dla okupu go porwali
Zostało tylko awizo
Zamiast na kołki powinni te piekarczyki montować na kotwę chemiczną, nikt by nie ukradł.
Niech "ludzie" idą do pracy, a nie całe życie okradają pracujących.
@Jawamwójtaniewybierałem - Typowy nudzikoń pisowski -jak mantrę powtarza za swoim idolem -tusk. wina Tuska itd -zmień płytę
@Rozczarowany piekarczyk - Lemingom to nie przeszkadza. Ważne że obietnice były. A że niespełnione to mało ważne dla nich. No to teraz na trening do lustra. Ćwiczenia z uśmiechania się.
W imieniu Zjednoczonej Partii Robotniczej dziękujemy ci Towarzyszu... Na cześć Towarzysza Hura Hura Hura Huraaaaa.....
Przez 10 ostatnich lat miasto zostało zaniedbane nieudolnymi rządami