31
11.03.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Obecne wladze miejskie jedyne czym moga sie pochwalic to te mini pierarczyki i pojemniki na nakretki z butelek. Nic pozytecznego poza tym nie robia. Miasto w totalnej zapasci i ruinie a mialy tu przyplynac miliony euro z KPO. Mija 3 lata i gdzie sa te pieniadze?
Rozczarowany piekarczyk (2026.03.11)
@Jawamwójtaniewybierałem - w szkole przy kc pis nie uczyli towarzysza ortografii?
ursus (2026.03.11)
Dla okupu go porwali
(2026.03.11)
Zostało tylko awizo
Dupsrypopachy (2026.03.11)

info

3  
  1
Zamiast na kołki powinni te piekarczyki montować na kotwę chemiczną, nikt by nie ukradł.
Gvggh (2026.03.11)

info

4  
  0
Niech "ludzie" idą do pracy, a nie całe życie okradają pracujących.
(2026.03.11)
@Jawamwójtaniewybierałem - Typowy nudzikoń pisowski -jak mantrę powtarza za swoim idolem -tusk. wina Tuska itd -zmień płytę
Nielubiekaczek (2026.03.11)
@Rozczarowany piekarczyk - Lemingom to nie przeszkadza. Ważne że obietnice były. A że niespełnione to mało ważne dla nich. No to teraz na trening do lustra. Ćwiczenia z uśmiechania się.
(2026.03.11)
W imieniu Zjednoczonej Partii Robotniczej dziękujemy ci Towarzyszu... Na cześć Towarzysza Hura Hura Hura Huraaaaa.....
(2026.03.11)

info

4  
  2
Przez 10 ostatnich lat miasto zostało zaniedbane nieudolnymi rządami
(2026.03.12)

info

6  
  6