UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Obecne wladze miejskie jedyne czym moga sie pochwalic to te mini pierarczyki i pojemniki na nakretki z butelek. Nic pozytecznego poza tym nie robia. Miasto w totalnej zapasci i ruinie a mialy tu przyplynac miliony euro z KPO. Mija 3 lata i gdzie sa te pieniadze?
Rozczarowany piekarczyk