UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Obecne wladze miejskie jedyne czym moga sie pochwalic to te mini pierarczyki i pojemniki na nakretki z butelek. Nic pozytecznego poza tym nie robia. Miasto w totalnej zapasci i ruinie a mialy tu przyplynac miliony euro z KPO. Mija 3 lata i gdzie sa te pieniadze?
Rozczarowany piekarczyk