Wybrany wątek opinii
Obecne wladze miejskie jedyne czym moga sie pochwalic to te mini pierarczyki i pojemniki na nakretki z butelek. Nic pozytecznego poza tym nie robia. Miasto w totalnej zapasci i ruinie a mialy tu przyplynac miliony euro z KPO. Mija 3 lata i gdzie sa te pieniadze?
Do moderacji
Odpowiedz
17
13
@Rozczarowany piekarczyk - Lemingom to nie przeszkadza. Ważne że obietnice były. A że niespełnione to mało ważne dla nich. No to teraz na trening do lustra. Ćwiczenia z uśmiechania się.
Do moderacji
Odpowiedz
5
4