40
11.03.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
heh, lepiej późno niż wcale... ; ) wg. nadwornego straszącego jasnowidza Jaskowskiego III światowa się właśnie rozpoczęła... a tu mamy plan na pierwszy schron! Trzeba przełożyć te globalne plany po-epsztajonwych elit - wojny u nas nie może być przez min.80 lat, bo inaczej chłopaki się nie wyrobią z przygotowaniem schronów dla 20 % mieszkańców; D... a można było np. nie zasypywać istniejących gotowych schronów, jak te w centrum - o czym pisałem także X lat temu, gdy je zasypywali, że będziecie tego żałować myślący-inaczej włodarze ze współczynnikiem IQ ślimaka winniczka :( jeśli ten pięknie rozwijający się kraj (głównie dzięki mocno pracującym i pomysłowym ludziom) będzie dalej tak zarządzany przez te pseudo-elity i resortowe dzieci różnych agentur - to patrząc strategicznie przy ewentualnym konflikcie trzeba jak najszybciej wywiesić białe flagi i przepuszczać z uśmiechem i kwiatami przechodzące armie, by lepiej im nie przeszkadzać w dojściu do kolejnego przeciwnika.
2084 (2026.03.11)

info

2  
  0
Zanim coś zrobicie w tym kraju, to ziemia nie będzie istnieć. Do gadania to wielu. Do roboty niewielu.
(2026.03.11)
UM to nieroby
(2026.03.11)
@Nagroda Pulitzera - far, far away
shrek (2026.03.11)
Elblag to taki fantastyczne miejsce gdzie wszystko trwa wiekami, dalej ulice, chodniki, tramwaje, autobusy, to lata 90 te... Myslenie UM, radnych podobne, opiera sie na zasadzie odbebnic i do domu na zasluzonego browara, nawet jak ich wypowiedzi przy okazji wprowadzenia prohibicji czytalem opadly mi rece.... Liczcie na siebie, wladza w tym miescie to zart, pamietajcie zapamietajcie nazwiska i przy wyborach nawet wpiszcie w czat gpt co takiego zrobili dla was czyt. mieszkancow.
To chyba sen (2026.03.11)

info

1  
  1
A było niszczyć stare poniemieckie schrony
Krytyka (2026.03.11)

info

2  
  1
Sluchajcie mieszkancy, oni(Radni i UM razem z bossem-sanitariuszem) maja inne problemy aktualnie, szukaja terenow dla kilku deweloperów na nowe mieszkania, bloki. Maja w dup... reszte, takze bicie piany nie ma sensu. Wybraliscie tak jak wybraliscie trzeba sie meczyc, jedyna nadzieja to Korona
mi rece juz opadli (2026.03.11)

info

2  
  1
Ciekawe czy na tym też ukręcą szmal, jak zwykle, s jak nie to będą się jeszcze przymierzać 1,5 roku...
(2026.03.11)

info

1  
  0
Część ludzi mieszkających w naszym kraju woli 14ki niż schrony. Bracia Rosjanie im krzywdy nie zrobią a kasa się przyda
Prawda pisiory ? (2026.03.12)

info

2  
  1
4 lata już trwa wojna na Ukrainie. Wywiady donoszą że Rosja planuje atak na NATO. A Polska przez 4 lata rozdała ponad 120 MLD na dodatkowe emerytury. Tak wygląda marnotrawstwo w czystej postaci
Mądre to nie jest (2026.03.12)

info

3  
  1