A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
heh, lepiej późno niż wcale... ; ) wg. nadwornego straszącego jasnowidza Jaskowskiego III światowa się właśnie rozpoczęła... a tu mamy plan na pierwszy schron! Trzeba przełożyć te globalne plany po-epsztajonwych elit - wojny u nas nie może być przez min.80 lat, bo inaczej chłopaki się nie wyrobią z przygotowaniem schronów dla 20 % mieszkańców; D... a można było np. nie zasypywać istniejących gotowych schronów, jak te w centrum - o czym pisałem także X lat temu, gdy je zasypywali, że będziecie tego żałować myślący-inaczej włodarze ze współczynnikiem IQ ślimaka winniczka :( jeśli ten pięknie rozwijający się kraj (głównie dzięki mocno pracującym i pomysłowym ludziom) będzie dalej tak zarządzany przez te pseudo-elity i resortowe dzieci różnych agentur - to patrząc strategicznie przy ewentualnym konflikcie trzeba jak najszybciej wywiesić białe flagi i przepuszczać z uśmiechem i kwiatami przechodzące armie, by lepiej im nie przeszkadzać w dojściu do kolejnego przeciwnika.
Zanim coś zrobicie w tym kraju, to ziemia nie będzie istnieć. Do gadania to wielu. Do roboty niewielu.
UM to nieroby
@Nagroda Pulitzera - far, far away
Elblag to taki fantastyczne miejsce gdzie wszystko trwa wiekami, dalej ulice, chodniki, tramwaje, autobusy, to lata 90 te... Myslenie UM, radnych podobne, opiera sie na zasadzie odbebnic i do domu na zasluzonego browara, nawet jak ich wypowiedzi przy okazji wprowadzenia prohibicji czytalem opadly mi rece....
Liczcie na siebie, wladza w tym miescie to zart, pamietajcie zapamietajcie nazwiska i przy wyborach nawet wpiszcie w czat gpt co takiego zrobili dla was czyt. mieszkancow.
A było niszczyć stare poniemieckie schrony
Sluchajcie mieszkancy, oni(Radni i UM razem z bossem-sanitariuszem) maja inne problemy aktualnie, szukaja terenow dla kilku deweloperów na nowe mieszkania, bloki.
Maja w dup... reszte, takze bicie piany nie ma sensu. Wybraliscie tak jak wybraliscie trzeba sie meczyc, jedyna nadzieja to Korona
Ciekawe czy na tym też ukręcą szmal, jak zwykle, s jak nie to będą się jeszcze przymierzać 1,5 roku...