UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Elblag to taki fantastyczne miejsce gdzie wszystko trwa wiekami, dalej ulice, chodniki, tramwaje, autobusy, to lata 90 te... Myslenie UM, radnych podobne, opiera sie na zasadzie odbebnic i do domu na zasluzonego browara, nawet jak ich wypowiedzi przy okazji wprowadzenia prohibicji czytalem opadly mi rece.... Liczcie na siebie, wladza w tym miescie to zart, pamietajcie zapamietajcie nazwiska i przy wyborach nawet wpiszcie w czat gpt co takiego zrobili dla was czyt. mieszkancow.

To chyba sen

Anuluj