40
11.03.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ciekawe ile milionów będzie kosztowała dokumentacja.
(2026.03.11)
tempo niezbyt szybkie, mamy 4 rok wojny w państwie przy naszej granicy, dwóch naszych obywateli już zginęło od rakiet na naszym terytorium. Na NATO nie ma co liczyć - co pokazała owa śmierć, a oni po 4 latach dopiero robią dokumentację?? Gdzie ataki na nasze terytorium już są testowane np. dronami wpuszczanymi na nasze terytorium, czy co chwilę rosyjskie myśliwce przy naszej granicy. A tu ktoś się obudził, że może zarobić na dokumentacji - bo od dokumentacji do rewitalizacji długa droga, a być może zakończy się tylko na drogiej dokumentacji. PS. co ze stadionem przy ul. wschodniej?? tam też dokumentacja powstała która nas kosztowała min.1 000 000 pln.
okoniowaty (2026.03.11)

info

6  
  3
No to super jak "szybko": cztery lata wojny a tu taka wiadomość gruchnęła. Brawo decydenci.
Ciotka Irena (2026.03.11)

info

7  
  2
przymiarki, do PIERWSZEGO schronu. w dodatku to prace dokumentacyjne. gotowy będzie na 2028 rok, jesień. ta władza robi sobie z nas żarty. ludzie, jesteśmy zdani tylko na siebie. nie ma co liczyć na tych "rządzących"
Jacyna (2026.03.11)

info

3  
  1
Żeby nie skończyło się jak niedawno pokazywany "odświeżony" schron gdzieś w Polsce - stare instalacje elektryczne, stare systemy wentylacji, brak wymienionych filtrów i kilka innych drobnych grzeszków które ułatwią śmierć w tym przybytku. Sprzątanie i trochę farby nie zrobi roboty.
(2026.03.11)

info

3  
  1
Czy ktoś z obecnej władzy miejskiej był ostatnio przy byłej jednostce na Lotniczej. Zapraszsmy zobaczyć.
(2026.03.11)

info

3  
  1
cicho.. bo to jest tajne / poufne
(2026.03.11)
@Jawamwójtaniewybierałem - Przypomnij państwu ile kosztowała "komisja"Smoleńska i wciskanie ludziom bredni przez Antoniego
Nielubiekaczek (2026.03.11)
No jest faktycznie. Chodziłem tam do gimnazjum
(2026.03.11)
No tak żeby Nissan skorzystał
(2026.03.11)