A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ciekawe ile milionów będzie kosztowała dokumentacja.
tempo niezbyt szybkie, mamy 4 rok wojny w państwie przy naszej granicy, dwóch naszych obywateli już zginęło od rakiet na naszym terytorium. Na NATO nie ma co liczyć - co pokazała owa śmierć, a oni po 4 latach dopiero robią dokumentację?? Gdzie ataki na nasze terytorium już są testowane np. dronami wpuszczanymi na nasze terytorium, czy co chwilę rosyjskie myśliwce przy naszej granicy. A tu ktoś się obudził, że może zarobić na dokumentacji - bo od dokumentacji do rewitalizacji długa droga, a być może zakończy się tylko na drogiej dokumentacji. PS. co ze stadionem przy ul. wschodniej?? tam też dokumentacja powstała która nas kosztowała min.1 000 000 pln.
No to super jak "szybko": cztery lata wojny a tu taka wiadomość gruchnęła. Brawo decydenci.
przymiarki, do PIERWSZEGO schronu. w dodatku to prace dokumentacyjne. gotowy będzie na 2028 rok, jesień. ta władza robi sobie z nas żarty. ludzie, jesteśmy zdani tylko na siebie. nie ma co liczyć na tych "rządzących"
Żeby nie skończyło się jak niedawno pokazywany "odświeżony" schron gdzieś w Polsce - stare instalacje elektryczne, stare systemy wentylacji, brak wymienionych filtrów i kilka innych drobnych grzeszków które ułatwią śmierć w tym przybytku. Sprzątanie i trochę farby nie zrobi roboty.
Czy ktoś z obecnej władzy miejskiej był ostatnio przy byłej jednostce na Lotniczej. Zapraszsmy zobaczyć.
cicho.. bo to jest tajne / poufne
@Jawamwójtaniewybierałem - Przypomnij państwu ile kosztowała "komisja"Smoleńska i wciskanie ludziom bredni przez Antoniego
No jest faktycznie. Chodziłem tam do gimnazjum
No tak żeby Nissan skorzystał