UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Część ludzi mieszkających w naszym kraju woli 14ki niż schrony. Bracia Rosjanie im krzywdy nie zrobią a kasa się przyda

Prawda pisiory ?

Anuluj