UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Część ludzi mieszkających w naszym kraju woli 14ki niż schrony. Bracia Rosjanie im krzywdy nie zrobią a kasa się przyda
Prawda pisiory ?
Część ludzi mieszkających w naszym kraju woli 14ki niż schrony. Bracia Rosjanie im krzywdy nie zrobią a kasa się przyda
Prawda pisiory ?