40
11.03.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Od kilku lat piszę że czas najwyższy odebrac emerytom przywileje i dbać o dobro wszystkich Polaków
(2026.03.12)

info

2  
  1
Mam nadzieje, że po prostu nie przydadzą się.
Antartcica (2026.03.12)
Za kilka lub kilkanaście lat władzo miasta może być za póżno, co to za myślenie : w przeciągu kilku lub kilkunastu lat.
poinformowany (2026.03.13)

info

2  
  0
Na Warszawskim Predmieściu jest jednostka wojskowa i duże magazyny na Dąbrowskiego wojskowe to może tam?
(2026.03.13)

info

0  
  0
Polacy powinni mieć możliwość wypowiedzenia się w ogólnopolskim referendum czy chcą być zadłużeni na 45lat uNiemca na SAFE !
!!! (2026.03.13)

info

0  
  0
Na przymiarki to chodzi się do krawca! A studni nie kopie się gdy się już pali !
otCo (2026.03.13)

info

1  
  0
Zdrajca nie podpisał. Zdrajca zaprosi tych ze wschodu!
(2026.03.13)

info

0  
  0
Jak do choroby się nie da..... Na Ukrainie potrafili, więc w Polsce powinno być jeszcze sprawniej..... Super pomysł te betonowe mini schrony stojące po prostu na ulicy....
(2026.03.13)

info

1  
  0
@Antartcica - Lepiej mieć i nie używać, niż nie mieć i potrzebować.....
Jakiś (2026.03.13)
schrony tylko dla urzędników. dla mieszkańców niewiele miejsc
JGHFJHFJHGF (2026.03.15)

info

0  
  0